Masaże orientalne


fullwidth_border

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi


To magia ciepłego, aksamitnego dotyku.
Masaż gorącymi kamieniami to technika sięgająca pięciu tysięcy lat. To zabieg, który łączy w sobie elementy akupresury, aromaterapii, termo terapii. Opiera się na teorii przepływu energii przez organizm. Kamienie do przeprowadzenia masażu, pozyskuje się ze specjalnie selekcjonowanych obszarów dużej aktywności wulkanicznej, a zarazem czystych ekologicznie np. Hawaje, Bali. Wydobywa się je z dna oceanów, gdzie zostały wyszlifowane przez piasek i fale. Ich powierzchnia jest idealnie gładka, a zawarta w nich energia z głębin mórz, zbawienna dla naszego organizmu. Masaż gorącymi kamieniami daje całkowite uczucie odprężenia i zrelaksowania.
Cennik:
1 h- 110 zł

Orientalny masaż pałeczkami bambusowymi


Intensywny, silnie stymulujący masaż pałeczkami bambusowymi – jest zabiegiem wykonywanym za pomocą bambusa. W zależności od zastosowanych technik jest to masaż modelujący . O cechach silnie stymulujących i reaktywujących, wykonywany częściowo lub na całe ciało . Masaż bambusami dostarcza niecodziennych doznań. Dzięki uciskom pałeczek zabieg szybko i długotrwale poprawia krążenie, poza tym uelastycznia oraz modeluje mięśnie i pobudza organizm do przyspieszenia przemiany materii oraz szybszej regeneracji tkankowej.
Cennik:
30 minut – 60 zł
45 minut – 80 zł
60 min - 100 zł


Masaż oczyszczający miodem


Masaż miodem bardzo szybko pobudza krążenie krwi i limfy, wzmacnia naczynia krwionośne, poprawia elastyczność skóry, redukuje cellulit, odżywia komórki, powoduje oczyszczenie porów, a także jest doskonałym peelingiem dla całego ciała.
Masaż miodem jest doskonały w przypadkach przeziębień, stresu, zmęczenia, depresji, nerwicach, bezsenności, bolących plecach, barkach, stawach; przy cellulicie, szarej, suchej, niedożywionej skórze. Doskonale działa także przy zastoinach limfy (opuchnięciach), nadwadze i odwyku nikotynowym. Odżywia i odmładza naszą skórę, która wprost pochłania wartościowe składniki miodu - aminokwasy, witaminy, mikro i makroelementy oraz substancje zapobiegające starzeniu.
Cennik:
45 minut – 70 złportfolio3_01


portfolio3_01portfolio3_01